SCHODY KAMIENNE Z KONGLOMERATU KWARCOWEGO

Konglomerat kwarcowy charakteryzuje się wyjątkową jednorodnością i powtarzalnością wzorów i faktur, którą szczególnie upodobali sobie projektanci wnętrz i inwestorzy ceniący stałą kolorystykę oraz homogeniczną strukturę stosowanych materiałów wykończeniowych.

Ze względu na wspomnianą jednorodność i powtarzalność wzorów i faktur schody kamienne z konglomeratu kwarcowego, w odróżnieniu od innych schodów kamiennych, zachowują jednolity i niezmienny wygląd na całej długości. Pozwala to utrzymać harmonijny i niczym niezaburzony wystrój wnętrza. Dodatkowo bogata paleta kolorystyczna konglomeratu kwarcowego umożliwia swobodny dobór rozwiązania dla każdego typu pomieszczenia – zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego, reprezentacyjnego, a także użytkowego.

Ze względu na właściwości zastosowanego materiału – konglomerat charakteryzuje się niemal idealnie gładką i nieporowatą powierzchnią, która jest odporna na plamy i niezwykle łatwa do utrzymania w czystości – schody kamienne z konglomeratu kwarcowego znajdują szerokie zastosowanie w różnych obiektach – od budynków mieszkalnych, po obiekty użyteczności publicznej.

Bardzo dobre parametry techniczne oraz podwyższona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że schody kamienne z konglomeratu kwarcowego są powszechnie montowane w ciągach komunikacyjnych szczególnie narażonych na uszkodzenia wynikające z dużego natężenia ruchu.

Bardzo często wykorzystuje się je w galeriach handlowych, hotelach, restauracjach, muzeach oraz wszelkiego rodzaju obiektach pełniących role usługowo-reprezentacyjne, a więc urzędach.

Klientów zainteresowanych projektem i montażem schodów z konglomeratu kwarcowego serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy. Bazując na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu firmy danStone nasi pracownicy doradzą Państwu najoptymalniejsze rozwiązania i rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości w zakresie wykorzystywanych materiałów budowalnych.

keyboard_arrow_up