SCHODY KAMIENNE Z GRANITU

SCHODY KAMIENNE Z GRANITU

Schody są bardzo ważnym elementem każdego domu oraz budynku wielokondygnacyjnego. To one decydują o funkcjonalności ciągów komunikacyjnych oraz ostatecznym wyglądzie i charakterze danego wnętrza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór schodów kamiennych z granitu. Od lat zajmujemy się projektowaniem oraz montażem różnych rozwiązań na terenie Warszawy. Oferujemy nowoczesne oraz tradycyjne schody kamienne z granitu do wnętrz oraz granitowe schody zewnętrzne najwyższej jakości. Do produkcji naszych schodów wykorzystujemy wyłącznie najlepszy granit, dzięki czemu schody kamienne danStone charakteryzują się wyjątkową trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz eleganckim wyglądem.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Finalny wgląd schodów oraz rodzaj wykorzystanego do ich produkcji granitu dopieramy adekwatnie do potrzeb i oczekiwań klienta, a także charakteru wnętrza, w którym są one montowane. Tak samo postępujemy w przypadku kamiennych schodów zewnętrznych. Staramy się aby ich kolor oraz forma harmonijnie korespondowały z fasadą budynku.

Wewnętrzne schody kamienne z granitu

Schody wewnętrzne stanowią istotny element wyposażenia każdego wnętrza. Pełnią funkcję komunikacyjną oraz dekoracyjną. Dlatego powinny być wygodne, funkcjonalne, a zarazem trwałe i łatwe do utrzymania w czystości i eleganckie.

Od wielu lat na potrzeby Naszych Klientów projektujemy i montujemy wewnętrzne schody kamienne z granitu. Stosowanie kamieni naturalnych do produkcji schodów wewnętrznych ma wiele zalet. Kamienne schody są trwałe, odporne na zalania i ogień, a także szereg uszkodzeń mechanicznych wynikających z ich normalnego użytkowania. Schody kamienne z granitu nie ścierają się, a ich powierzchnię – jeśli zmatowieje – można z łatwością odrestaurować, co dodatkowo zwiększa ich trwałość.

Zewnętrzne schody kamienne z granitu

Schody zewnętrzne stanowią wizytówkę każdego budynku, zarówno domu, jak i budynku użytkowego. Dlatego powinny być nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale również estetyczne, a ich wygląd powinien współgrać z fasadą budynku.

Kamienne schody zewnętrzne są najczęściej wykonywane z granitu palonego. Schody z granitu palonego charakteryzują się porowatą i matową powierzchnią, która bardzo dobrze sprawdza się w warunkach zimowych oraz podczas opadów deszczu, gdyż jest antypoślizgowa.

Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór rozwiązań. W asortymencie posiadamy kamienne schody granitowe w różnych modelach i kolorach – odcieniach szarości, złota, brązu, czerwieni, a także czerni. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, jak również wymogów konstrukcyjnych budynku.

keyboard_arrow_up